داشتن پدری مشهور برای فرزندانم سخت بوده است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

زیدان در جریان یک رویداد تبلیغات برای شرکت Audi، مصاحبه ای با خبرنگاران انجام داد و گفت: "می خواستم روی خانواده ام تمرکز کنم و از گذراندن وقت با آنها لذت ببرم، چرا که به مدت 16 تا 18 سال تنها روی فوتبال تمرکز کرده بودم. وقتی بازنشسته شدم، تمام تمرکزم را روی خانواده ام معطوف کردم. حالا دوباره می خواهم بیشتر خود را درگیر فوتبال کنم و نشان دهم که به عنوان مربی چیزهایی برای ارائه کردن دارم.

وقتی یک بازیکن هستید، بازی خود را انجام می دهید و به خانه می روید. مربیگری متفاوت است، شما مسئول 23 یا 25 بازیکن هستید و این نقش متفاوتی است که من از آن لذت می برم. اما وقتی بازی شروع می شود، این بازیکنان هستند که تفاوت ها را رقم می زنند."

سپس زیدان در مورد 4 فرزند پسر خود که همگی تصمیم گرفته اند به فوتبال روی آورند، صحبت کرد.

"تصور می کردم حداقل یکی از فرزندانم به دنبال چیزی غیر از فوتبال خواهند رفت، اما اینطور نشد. دو پسر بزرگترم حالا هر روز تمرین می کنند. آنها از سن 8 تا 10 سالگی یکسره فوتبال بازی کرده اند و این تمام کاری است که آنها می خواهند انجام دهند. اما مهم تر از همه چیز، آنها بچه های خوبی هستند.

این [فشار ناشی از داشتن چنین پدر مشهور] برای آنها سخت بوده است، هرچند به مرور زمان کمی اوضاع بهتر شده است. اما نام خانوادگی من همیشه با آنهاست و خواهد بود. من به آنها گفته ام، مهمترین کاری که باید انجام دهند، رفتار محترمانه با مردم است."

نویسنده : آرمان بازدید : 351 تاريخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 ساعت: 1:57
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها