فردا بیل و کارواخال بازی نخواهند کرد | بلاگ

فردا بیل و کارواخال بازی نخواهند کرد

تعرفه تبلیغات در سایت

شرایط تیم: "کریستیانو خوب است، اما کمی خسته است. او تنها در بخشی از تمرینات امروز شرکت کرد. او برای دیدار مقابل وایادولید آماده است. دنی [کارواخال] مشکل دارد و در دسترس نیست و گرث [بیل] نیز دچار ضرب دیدگی شده است و غایب خواهد بود."

بارسا-اتلتیکو: "مطمئنم که بارسا برای شکست دادن اتلتیکو وارد میدان خواهد شد. ما پایانی تعجب برانگیز برای این فصل داشته ایم، چرا که لوانته علیرغم اینکه انگیزه ای برای بازی کردن نداشت، نمایشی عالی در مقابل اتلتیکو ارائه کرد. و والنسیا، که آنها هم چیزی برای به دست آوردن نداشتند، اما در مقابل ما بازی خوبی انجام دادند. این برای لیگ خوب است. همه تیم ها تا آخرین لحظه تلاش خواهند کرد و ما هم به همین ترتیب."

لوئیس انریکه، رقیب یکشنبه شب شما: "فکر نمی کنم تأثیری داشته باشد. این سه بازی به خود ما بستگی دارد، و باید در آنها پیروز شویم. بازی فردا برای ما حیاتی خواهد بود، چرا که می دانیم اگر پیروز نشویم، از کورس قهرمانی خارج خواهیم شد. در مقابل والنسیا ما فاقد انرژی بودیم، اما فکر می کنم این موضوع فردا تغییر خواهد کرد."

ملاقات لوئیس انریکه با آندونی زوبیزارتا: "چیز خاصی در مورد این ملاقات نمی بینم. شاید بارسا به دنبال مربی دیگری است. فکر می کنم آنها در مورد آینده صحبت کرده اند، نه بازی سلتاویگو در مقابل رئال مادرید. به هر صورت، ما روز شنبه در مورد سلتا صحبت خواهیم کرد، نه امروز."

وایادولید: "این مثل یک فینال است. این مسابقه برای هر دو تیم حیاتی است. بازی کردن در مقابل تیمی که برای بقا می جنگد، آسان نخواهد بود."

ناچو: "او زیاد بازی نکرده است، اما هر زمان که از او استفاده کرده ایم، بسیار خوب عمل کرده است و می تواند در تمام نقاط خط دفاعی بازی کند. او امروز برای ما بازیکن مهمی است و در آینده هم همینطور خواهد بود."

حضور آسیر ایارامندی در فینال چمپیونزلیگ: "شخصیت بازی او شبیه ژابی آلونسو است. او در مقابل والنسیا خوب بازی نکرد اما این چیزی را در مورد آینده تغییر نمی دهد. از حالا تا آخرین بازی لیگ فرصت بازی به او خواهم داد، هرچند در مورد فردا چیزی نمی دانم. باید از وضعیت لوکا [مودریچ] باخبر شوم. خدیرا در دسترس است و می تواند در مقابل وایادولید بازی کند. اگر او مدت زیادی بازی نکند، روز پنچشنبه یک بازی تمرینی برای او و آربلوا ترتیب خواهیم داد."

پاداش از طرف شخص ثالث: "من این را درک نمی کنم. فکر می کنم بازیکنان برای حرفه ای بودن نیازی به پول ندارند. این موضوع به اندازه پول دادن به کسی برای شکست خوردن جدی نیست، اما بازیکنان برای پیروز شدن نیازی به پاداش ندارند."

بلوغ مادرید: "تیم خوب به نظر می رسد چون بازیکنانی داریم که تجربه زیادی در مسیر تلاش برای فتح عناوین قهرمانی داشته اند. تیم شخصیت بالای دارد. تنها مشکل ما در مقابل والنسیا انرژی ذهنی بود."

9 امتیاز از 3 مسابقه: "این تنها گزینه ای است که ما داریم. در حال حاضر برتری از آن اتلتیکو است، چرا که اگر تنها 4 امتیاز کسب کنند قهرمان خواهند شد. هدف ما پیروزی در هر سه مسابقه است و بعد از آن باید ببینیم چه می شود."

آمار گلزنی پائین کریم بنزما در ماه آوریل: "در این مورد نگرانی ندارم. او در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ گل بسیار مهمی به ثمر رساند. ما در این فصل بیش از 150 گل به ثمر رسانده ایم. کریستیانو گلهای بسیار زیادی به ثمر رسانده است چرا که هم تیمی هایش به خوبی کار کرده اند."

بازی کردن در زمانی متفاوت با دیدار اتلتیکو-بارسلونا: "فکر می کنم بارسا در مقابل اتلتیکو تمام توان خود را به کار خواهد گرفت. در تمام رقابت ها بازی های آخر همزمان برگزار می شوند و این بار هم همینطور خواهد بود."

کریستیانو رونالدو,رونالدو,اخبار رونالدو,هواداران رونالدو,عکس کریستیانو رونالدو,...
نویسنده : آرمان بازدید : 335 تاريخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393 ساعت: 2:01

نظر سنجی

چه انتظاری از رونالدو داری؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :