امادگی ژابی الونسو برای بازی بعدی رئال

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

 

دکتر رئال مادرید که وظیفه بررسی اوضاع آلونسو را بر عهده دارد، می‌گوید که مصدومیت او از ناحیه استخوان کف پا بهبود یافته و او می‌تواند در بازی بعدی رئال مادرید در مقابل مالاگا به میدان برود.

به گزارش مارکا، گزارشات هفته پیش حاکی از آن بود که این هافبک 31 ساله که از دو ماه پیش به علت مصدومیت از میادین دور بود، از برنامه ای که برای بهبود او در نظر گرفته شده اوضاع بهتری دارد.

دکتر ماریانو دی پرادو که وظیفه درمان آلونسو را بر عهده داشته مدعی شده که آلونسو می‌تواند بعد از وقفه ای که توسط بازی های ملی ایجاد شده به ترکیب تیمش بازگردد.

وی گفت: "سه شنبه هفته پیش وضعیت آلونسو را بررسی کردیم و همه چیز نرمال بود. او وضعیت خوبی دارد و هیچ مشکلی در دوره درمانش نداشته است.

او در دوره ی آخر ریکاوری است. می‌تواند تمرین های خود را بیشتر کرده و با کفش ورزشی به تمرین ها بپردازد. با استوک می‌تواند گام بردارد و با توپ کار کند.

احتمال حضور او در لیست بازی با مالاگا وجود دارد، ولی در حال حاضر این تنها یک احتمال است.

نمی‌توان احتمالش را رد کرد ولی فشار آوردن برای رسیدن به این بازی کار درستی نیست. اگر او با گذران دوران طبیعی ریکاوری به بازی ها برسد عالی می‌شود."

 

آلونسو از آواخر تابستان گذشته به دلیل شکستگی استخوان کف پا از ترکیب رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا دور بوده است.

 

نویسنده : آرمان بازدید : 200 تاريخ : چهارشنبه 17 مهر 1392 ساعت: 21:32
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها