بررسی احتمال قهرمانی در لالیگا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

به گزارش Mundo Deportivo، با لغزش هر سه تیم رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید در رقابت های هفته سی و پنجم رقابت های لالیگا بار دیگر هر سه تیم از شانس قهرمانی در مسابقات این فصل برخوردار شده اند. در ادامه این وب سایت خبری به بررسی شانس قهرمانی هر یک از  این تیم ها بر اساس احتمالات ریاضی پرداخته است.

بر اساس بررسی این وب سایت خبری 6 مسابقه تا پایان این فصل در قهرمانی رقابت ها تاثیر مسفیم دارد (رئال مادرید برابر وایادولید، سلتاویگو و اسپانیول - بارسلونا برابر الچه، اتلتیکو مادرید برابر مالاگا و  دیدار رو در روی بارسبونا برابر اتلتیکو مادرید در هفته پایانی) و در این مسابقات 729 حالت مختلف در ترکیب نتایج این بازی ها وجود دارد که شاگردان دیگو سیمونه می توانند در 520 حالت از این احتمالات و با 73.3 درصد بر خلاف تمام پیش بینی های ابتدای فصل به قهرمانی در این مسابقات برسند.

پس از اتلتیکو نیز بارسلونا با 167 حالت ممکن و 22.91 درصد (پیروزی در هر دو مسابقه و توقف رئال مادرید در یکی از بازی ها) به قهرمانی می رسد و در نهایت نیز شاگردان کارلو آنجلوتی در 42 حالت ممکن و با 5.76 درصد (پیروزی در 3 مسابقه آینده و توقف اتلتیکو مادرید در یکی از بازی ها) می توانند جام قهرمانی را به سانتیاگو برنابئو ببرند.

نویسنده : آرمان بازدید : 266 تاريخ : دوشنبه 15 ارديبهشت 1393 ساعت: 23:38
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها