رئال مادرید2-2والنسیا قهرمانی دور شد | بلاگ

رئال مادرید2-2والنسیا قهرمانی دور شد

تعرفه تبلیغات در سایت

ترکیب رئال مادرید: لوپز، مارسلو، راموس، واران، کارواخال، آلونسو، ایارامندی (دی ماریا)، ایسکو (کاسمیرو)، بیل، رونالدو، بنزما (موراتا)

ترکیب والنسیا: آلوز، ژائو پریرا، متیو، ریکاردو کاستا، برنات، فوئگو، کیتا، فغولی، پارخو، آلکاسر، وارگاس

این بازی با قضاوت آقای کلوس گومز آغاز شد و رئالی ها خیلی زود فشار حملات خود را شروع کردند و در همان لحظات ابتدایی، روی پاس تک ضرب عالی از بیل، رونالدو موقعیت بسیار مناسب را به دستان دیگو آلوز کوبید!

دقیقه 7: عبور بیل از میان دو مدافع والنسیا و ارسال توپ به تیر دوم، با ضربه سر بنزما در شرایط نامتعادل به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 16: غفلت خط دفاعی رئال مادرید و ارسال توپ از سمت راست به روی دروازه این تیم، با ضربه سر پارخو و واکنش لوپز به تیر افقی دروازه برخورد کرد و برگشت پیدا کرد.

دقیقه 26: پاس در عمق خوب بنزما به رونالدو با شوت سر ضرب این بازیکن همراه شد اما آلوز با واکنشی خوب توپ را برگشت داد و در ادامه مدافع والنسیا توپ را به کرنر فرستاد. کرنر ارسالی ایسکو نیز با ضربه سر رونالدو و واکنش مجدد آلوز، کرنری دیگر نصیب مادریدی ها کرد.

رئال مادرید بازی را در اختیار داشت اما ضربات آخر بازیکنان این تیم به بدترین شکل ممکن راهی به چارچوب دروازه پیدا نمی کردند و والنسیا نیز چشم به ضد حملات خطرناک خود دوخته بود.

دقیقه 40: حرکت انفرادی و پا به توپ رونالدو تا پشت محوطه والنسیا ادامه پیدا کرد، اما در نهایت ضربه پای چپ این بازیکن با واکنش آلوز برگشت داده شد.

دقیقه 43: فغولی در حالیکه واران را مقابل خود می دید، ضربه اش را به سمت دروازه شلیک کرد که لوپز با واکنشی خوب توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 44: ارسال کرنر از سمت چپ از پارخو به روی دروازه روی غفلت مدافعان رئال مادرید، با ضربه سر ژرمی متیو به درون دروازه لوپز راه یافت تا حساب کار 1-0 شود.

نیمه اول بعد از یک دقیقه وقت تلف شده، با شکست تیم میزبان به پایان رسید.

نیمــه دوم؛

در آغاز نیمه دوم آنخل دی ماریا به جای ایارامندی وارد میدان شد.

دقیقه 50: ضربه ایستگاهی تیم والنسیا از سمت چپ توسط پارخو به روی دروازه ارسال شد، اما ضربه سر بازیکنان این تیم با واکنش عالی لوپز برگشت داده شد.

دقیقه 53: همکاری خوب راموس و رونالدو پشت محوطه والنسیا و توپی که به دی ماریا رسید، اما ضربه این بازیکن از گوشه محوطه با واکنش آلوز برگشت داده شد.

دقیقه 54: حرکت در عرض ایسکو از سمت چپ و ضربه فنی و خطرناک این بازیکن با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 59: ارسال عالی دی ماریا از سمت راست در تیر دوم با ضربه سر رونالدو به دهانه دروازه همراه شد تا سرخیو راموس پیش تاخته در سومین دیدار متوالی خود برای رئال مادرید گلزنی کند.

رئال مادرید فشار حملات خود را لحظه به لحظه بیشتر می کرد، اما در دقیقه 65 باز هم دروازه خود را باز شده دید؛ حرکت فغولی از سمت راست و ارسال زمینی او به درون محوطه مادرید، با بغل پای دقیق پارخو به گوشه دروازه لوپز راه یافت.

دقیقه 66 نفوذ کریستیانو رونالدو به قلب دفاع والنسیا و ضربه فنی او باز هم با واکنش عالی آلوز برگشت داده شد.

دقیقه 70: ایسکو جای خود را به کاسمیرو داد.

رئال مادرید به شدت فشار می آورد و چندین و چند موقعیت خطرناک از بازیکنان این تیم توسط دیگو آلوز مهار و یا برگشت داده شد. از جمله ضربه ایستگاهی عالی کریستیانو رونالدو در دقیقه 77 که به خوبی توسط این دروازه بان دفع شد.

دقیقه 83: آلوارو موراتا به جای کریم بنزما وارد میدان شد و در اولین حرکت جدی خود شوتی از پشت محوطه روانه دروازه کرد که توپ به بالای دروازه رفت.

فشار بی امان رئال مادرید سرانجام در دقیقه 2+90 نتیجه داد و این تیم به گل تساوی دست یافت؛ ارسال روی پای دیدنی از دی ماریا با ضربه پشت پای فوق العاده از رونالدو به گل دوم تبدیل شد تا مادرید از یک شکست خانگی فرار کند.

در ادامه بازی نیز موقعیت های رئال مادرید راهی به دروازه پیدا نکرد تا این تیم از 35 مسابقه خود 83 امتیاز کسب کرده باشد.

کریستیانو رونالدو,رونالدو,اخبار رونالدو,هواداران رونالدو,عکس کریستیانو رونالدو,...
نویسنده : آرمان بازدید : 347 تاريخ : دوشنبه 15 ارديبهشت 1393 ساعت: 23:32

نظر سنجی

چه انتظاری از رونالدو داری؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :